USŁUGI PRAWNICZE ONLINE 2009-10-23 20:08
 Oceń wpis
   

Usługi prawnicze
Serwis e-prawnik został stworzony właśnie dla Ciebie.
U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej.
Jeżeli masz problem sporządzimy dla Ciebie opinię prawną,
dokument oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach.
Bądź dobrze poinformowany, nie daj się zaskoczyć z e-prawnikiem
będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie!
szczegóły na www
Zamów opinię
Jeżeli
Twoja sprawa wymaga szczegółowej analizy dokumentów, sporządzenia
opinii prawnej - nie czekaj - przekaż sprawę profesjonalistom. My
zrobimy to za Ciebie!
"Zamów opinię" to usługa, za pomocą której szybko i skutecznie uzyskasz pomoc naszych
specjalistów w skomplikowanych sprawach.
Zamów dokument
Potrzebujesz sporządzić umowę, pismo polubowne czy procesowe - przygotujemy taki dokument
zgodnie z Twoim życzeniem.
"Zamów Dokument" to usługa, za pomocą której szybko, profesjonalnie i bez większych
kosztów sporządzimy dla Ciebie niezbędne dokumenty.

szczegóły na www

Tagi: prawnik
 
 Oceń wpis
   

 

Zalety konta internetowego Inteligo
Na rynku mamy setki dostępnych kont bankowych przez internet, ale które jest najlepsze i daje największe korzyści?


Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kont internetowych. Praktycznie każdy większy bank oferuje dostęp do konta za pomocą sieci www. Jednak nie wszystkie konta mogą cieszyć się zaufaniem klientów. Jednym z kont, które z pewnością spełniają wymagania klienta i jest w 100% bezpieczne i funkcjonalne jest konto inteligo. Jakie są zalety internetowego konta Inteligo i dlaczego właśnie to konto powinniśmy wybrać zakładając konto przez Internet?

Po pierwsze konto inteligo oferuje nam możliwość wyboru. Możemy wybrać konto indywidualne, czyli nasze własne, do którego będziemy mieć dostęp tylko i wyłącznie my. Możemy również otworzyć konto wspólne wraz z 2-3 osobami, które nie są z nami spokrewnione, czyli może to być konto firmowe bądź koleżeńskie i możemy tam gromadzić fundusze np. na wspólne wakacje z przyjaciółmi.

Kolejną zaletą kont
inteligo jest możliwość otworzenia kilku rachunków na jedną osobę. Dzięki temu możemy swobodnie zarządzać naszymi finansami i np. otworzyć konto codziennego użytku, konto na którym będziemy odkładać na czarną godzinę, konto na wakacje i konto na szkołę itp. W ten sposób nie musimy martwić się, że wydamy za dużo z konta i nie będziemy mieli jak zapłacić za szkołę czy za rachunki. Jest to wygodna opcja dla osób rozrzutnych, które często mają wyłączone hamulce na zakupach czy w pubie.

Bardzo ważną zaletą konta internetowego inteligo jest to, że wszystkie transakcje, wszystkie wpływy potwierdzane są sms-em. Dzięki powiadomieniu sms bez sprawdzania konta codziennie, wiemy kiedy otrzymamy wypłatę czy przelew na który czekamy. Jest to bardzo ważna zaleta ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie stwierdzić ile pieniędzy mamy na koncie intelligo i możemy kontrolować wszystkie operacje.

Dzięki kontom, które możemy założyć dzięki agencji
pko inteligo mamy stały dostęp do konta przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu przelew możemy wykonać o każdej porze dnia i nocy oraz kontrolować nasze finanse z każdego miejsca na ziemi. Dodatkowo dostęp możliwy jest nie tylko przez Internet ale i przez WAP, SMS, telefon i bankomaty.

Zalet konta inteligo przez Internet można wymienić setki. Każdy użytkownik z pewnością dostrzeże nowe korzyści według swoich upodobań. Jedno jest pewne, konto inteligo jest jednym z najlepszych kont bankowych w Polsce.

Przejdź na stronę www i załóż jedno z najlepszych kont bankowych w Polsce